Митне оформлення

Для комерційних організацій, які планують вихід на закордонні ринки, митне оформлення експортних поставок стає особливо актуальним. Під час перетину кордону України весь вантаж повинен бути оформлений за вимогами вітчизняного законодавства.
Які при цьому потрібні документи? Чи передбачене на ваш товар (наприклад, зерно) експортне мито або акциз? Чи потрібна пломба на транспортний засіб?
Ми допоможемо вам розібратися і отримати відповіді на всі питання, пов'язані з оформленням експортних документів.

«Замитнення» вантажу, що відправляється на експорт, можна здійснити власними силами або за допомогою досвідченого посередника, який заощадить ваш час і передбачить всі можливі митні ризики, які можуть призвести до реальних фінансових втрат (ваш іноземний контрагент залишиться незадоволений, якщо ви затримаєте терміни поставки).

Укладіть з нами договір про співпрацю і передайте вихідні документи – після цього оформлення експорту в Європу, Росію і за будь-якими іншими напрямками стане нашою турботою. Ми заповнимо без помилок усі документи, проведемо необхідні розрахунки і будемо супроводжувати ваш вантаж на митному посту, а за необхідності подбаємо і про своєчасне повернення ПДВ. Оформленням ваших товарів будуть займатися юристи, які мають значну практику взаємодії з представниками митних органів.
Ми працюємо за «білими» схемами і надаємо реальні гарантії по кожному зверненню. Для того щоб під час оформлення експорту з України не виникало зволікань і проблемних ситуацій, ми відстежуємо всі нововведення у митному, податковому та валютному законодавствах. Перед підписанням договору ви отримаєте детальну консультацію, що стосується майбутнього експортного оформлення і його вартості, – це дасть вам можливість спланувати свої дії і витрати.

Для зручності наших клієнтів ми систематизували і відпрацювали до найменших деталей процедуру оформлення експорту в Україні. Ви можете замовити окрему послугу, наприклад, отримати дозвіл на експорт товарів або оформити зовнішньоторговельні документи з підготовки експортної та імпортної угоди. Але частіше клієнти обирають комплексне митне оформлення в режимі експорту «під ключ».

Ми подбаємо про:
- підготовку документів, необхідних для експорту (включаючи підготовку декларацій і дозволів);
- розрахунок передбачених платежів і податків;
- комунікацію зі співробітниками митниці;
- вирішення питань повернення раніше сплачених платежів.
Які документи необхідні для підготовки експортної угоди?

Перелік обов'язкових документів залежить від особливостей вантажу та його поставки, тому для кожного експортера цей список буде індивідуальним. У будь-якому випадку перелік включає документацію, яка засвідчує підстави та умови вивезення товару за межі України, документи, що підтверджують сплату податків і зборів, а також дотримання вимог, передбачених законом для експортерів.
Надаємо орієнтовний список:

- інвойс (рахунок-фактура);
- зовнішньоекономічний контракт, специфікація;
- товаротранспортні документи (в тому числі транспортні накладні);
- сертифікат походження;
- сертифікат переміщення;
- первинні документи на товар (калькуляція);
- дозвільні документи (дозвіл на експорт з України, сертифікати якості, фітосанітарний сертифікат і т.д.);
- документи, які підтверджують, що всі митні платежі під час митної процедури експорту оплачені, тощо.
Щоб ми мали змогу представляти ваші інтереси, знадобиться також договір на декларування товарів.

Експортери мають право на відшкодування податку на додану вартість. Згідно із законом, для цього потрібно підтвердити фактичну реалізацію товару і пред'явити експортні розрахунки. Насправді, процедура повернення ПДВ з бюджету викликає безліч труднощів, через бюрократичні формальності експортерам доводиться чекати відшкодування довгий час. Ми допоможемо підготувати до податкової документи, які підтверджують експорт товару, і отримати експортний ПДВ якомога швидше.

Замовити послугуDHL FeedEx UPS TMM EMS

Статистика

Ми націлені на зміцнення бізнесу наших Клієнтів. Ми вдячні за довіру і віримо, що це основа для повноцінного, взаємовигідного партнерства

300

Задоволених клієнтів

1200

Успішних операцій на рік

1000

Оформлень в місяць