Оформлення імпорту (розмитнення)

Розмитнення вантажів являє собою процедуру оформлення документів для легалізації ввезення товарів через держкордон на митну територію, яка проводиться уповноваженими органами країни резидента. Сам процес починається з подання декларації та інших передбачених Митним кодексом документів в паперовій або електронній формах.

Імпортне митне оформлення регулюється в Україну складної і місцями заплутаною системою законодавчих і нормативних актів. Іноді відкрито суперечать або навіть взаємовиключних один одного. У таких випадках супровід імпорту (підготовка дозвільних документів і декларації, акредитація у відповідних органах) найкраще передати в руки фахівцям.

Можливі труднощі при імпорті

Для представників бізнесу митне оформлення імпорту може нести в собі істотні ризики. Допущені неточності при заповненні форм і бланків, прогалини в знаннях національного законодавства - все це загрожує тривалими простоями, штрафними санкціями і навіть арештом вантажу.

Розмитнення вантажу може зайняти тривалий час, тривалість якого залежить від:

  • характеру товарів, що потребують додаткової перевірки або проходження карантину;
  • повноти наданих документів;
  • скрупульозності і якості їх заповнення;
  • своєчасного внесення мита.

Використання послуг професіоналів - переваги і вигоди

Щоб уникнути цілком реальних негативних наслідків, а також швидше і з меншими витратах оформити доставку, підприємці вважають за краще доручати оформлення імпорту фахівцям - митним брокерам. Вони надають своїм клієнтам такі послуги:

  • надання списку всіх необхідних документів та контроль правильності їх заповнення;
  • узгодження актуальною ціни товару і розміру необхідних обов'язкових платежів;
  • розрахунок вартості розмитнення вантажів;
  • уточнення коду товару за класифікатором ТН ЗЕД;
  • допомога по веденню зовнішньоекономічної діяльності в цілому і консультації по реєстрації імпорту на митному пункті зокрема.

Якісні брокерські послуги з розмитнення, що надаються перевіреної компанією, обов'язково допоможуть імпортеру звести до мінімуму всі можливі при ввезенні товарів ризики, а також заощадити час і кошти.

Замовити послугуDHL FeedEx UPS TMM EMS

Статистика

Ми націлені на зміцнення бізнесу наших Клієнтів. Ми вдячні за довіру і віримо, що це основа для повноцінного, взаємовигідного партнерства

300

Задоволених клієнтів

1200

Успішних операцій на рік

1000

Оформлень в місяць