Юридичні послуги

Під час первинного звернення до нас ви отримаєте безкоштовну юридичну консультацію, яка допоможе вам зорієнтуватися, визначити пріоритети у вирішенні завдань і вибудувати план ваших дій.

Якщо у вас виникла необхідність в професійній юридичній допомозі, консультації митного адвоката – зверніться до нас за телефоном, е-mаil, факсом та поясніть суть вашого питання, проблеми. Своє звернення краще супроводжувати необхідними документами, після ознайомлення з якими ми складемо договір про надання консультаційно-юридичних послуг.

Вирішувати ваше завдання або проблему будуть наші митні юристи. Кожну з ситуацій розгляне і буде вести висококваліфікований практикуючий фахівець в галузі митного та адміністративного права, який має великий досвід служби в митних органах.

Вам не доведеться турбуватися про результат, оскільки високу якість послуги гарантує надійна репутація компанії «Green Channel» і унікальний досвід наших фахівців, накопичений за багаторічний період роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Юридична підтримка

Замовити послугуDHL FeedEx UPS TMM EMS

Статистика

Ми націлені на зміцнення бізнесу наших Клієнтів. Ми вдячні за довіру і віримо, що це основа для повноцінного, взаємовигідного партнерства

300

Задоволених клієнтів

1200

Успішних операцій на рік

1000

Оформлень в місяць