Митна консультація

Митна консультація, актуальність для бізнесу

Зовнішньоекономічна діяльність і пов'язані з нею процедури оформлення (проходження товарів через кордон, сплата податків) несуть серйозні ризики. Складність законодавства України, незнання основних нюансів, просто неточності в заповненні документів цілком можуть стати причинами фінансових і репутаційних втрат.

Юридичні особи та підприємці, які хоча б раз укладали контракт з іноземним партнером, пересилали товар за кордон або отримували вантаж з інших країн, знають, наскільки складними виявляються подібні процедури. Далеко не зайвою в такій ситуації виявляється консультація по митному оформленню у фахівця.

Консультація митного брокера

Брокер покликаний надати всю необхідну допомогу при здійсненні ЗЕД. Підтвердженням його професійних якостей служить ліцензія на право здійснювати таку діяльність, видана Державною митною службою України.

Функції брокера:

  • представлення інтересів клієнтів, що замовляють послуги з оформлення вантажу;
  • здійснення повного комплексу логістичних послуг з оформлення імпорту / експорту (оптимізує маршрут переміщення товару);
  • планування зовнішньоторговельних операцій (контролює їх термін, забезпечує юридичний супровід);
  • підготовка офіційних дозволів (документи, сертифікати);
  • ведення комерційної документації по супроводу товару.

Консультація митного брокера забезпечує правову підтримку в особливих нетипових ситуаціях.

Переваги консультації з митних питань

У сфері ЗЕД українське законодавство зазнає постійних змін, що особливо ускладнюють роботу невеликого бізнесу. У таких випадках саме професійні митні консультації фізичним особам допоможуть уникнути втрати доходів.

Грамотна митна консультація запобігає виникненню кризових ситуацій при взаємодії з держорганами. Допомога професіонала, який не тільки має спеціальні юридичні знання, а й знає підгрунтя всіх процесів, що відбуваються, в такій ситуації буде як ніколи актуальна.

Консультація з митних питань дозволить:

  • посилити контроль, запобігти збиткам;
  • зробити розрахунок платежів, скоротити їх частина;
  • заощадити час, ресурси;
  • отримати актуальну інформацію.
  • уникнути простою вантажу.

Які питання допомагає вирішити митний консультант?

Юридична допомога консультанта може бути як усною, так і у вигляді підготовки письмового висновку. Консультації з митного оформлення включають в себе допомогу в зборі повного пакету дозволів, перевірка - замовлення сертифікатів, врегулювання питань щодо мит і за кодами ТН ЗЕД, декларування товарів.

Чому варто звернутися в компанію «Green Channel»?

Компанія «Green Channel» залишається лідером на ринку консультаційних послуг вже два десятиліття. Такий досвід роботи дозволяє надати клієнтам вичерпні консультації з митного законодавства. Наші співробітники готові вирішити будь-які завдання, які виникнуть перед вами в зв'язку зі специфікою ведення ЗЕД в українських реаліях.

Команда професіоналів, дотримуючись індивідуальний підхід, скоротить всі ризики до мінімуму і оптимізує витрати. Ваш бізнес стане більш ефективним і конкурентним, отримавши додаткові резерви зростання прибутку.

Замовити послугуDHL FeedEx UPS TMM EMS

Статистика

Ми націлені на зміцнення бізнесу наших Клієнтів. Ми вдячні за довіру і віримо, що це основа для повноцінного, взаємовигідного партнерства

300

Задоволених клієнтів

1200

Успішних операцій на рік

1000

Оформлень в місяць